Przejdź do treści
PL
PL
EN
DE
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Facebook-f
Instagram
Youtube
Pinterest
Linkedin
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Dom
/
Uchwyty profilowe
/ Techno Advanced 8135-170
Techno Advanced 8135-170
Od środka do środka
Wybierz opcję
96 mm
128 mm
160 mm
96 mm
128 mm
160 mm
Kolor
Wybierz opcję
HF4 - Jasny dąb
HF64 - Orzech brązowy
WB CP236M - Dąb
WB CP235M - Hebanowy
HF61 - Ciemnoszary orzech
Wiele więcej kolorów
Jasne
Ilość Techno Advanced 8135-170
ZAMÓW PRÓBKI
Informacje szczegółowe
Informacje dodatkowe
Długość
138 mm, 170 mm, 202 mm
Wysokość
24 mm
Szerokość
14 mm
Powiązane produkty
Powiązane produkty
Easy 8365-140
Flat 8339-145
Linear 8363-136
Bristol Loop 8348-78
T-Beam 8356-116
Touch 8359-136
Napisz do nas na WhatsAppie