Przejdź do treści
PL
PL
EN
DE
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Facebook-f
Instagram
Youtube
Pinterest
Linkedin
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Dom
/
Gałki meblowe premium
/ Żagiel 8279-101
Sail 8279-101
Od środka do środka
Wybierz opcję
0 mm
64 mm
128 mm
192 mm
0 mm
64 mm
128 mm
192 mm
Kolor
Wybierz opcję
IR5 - Miedź żelazna
IR6 - Ironiczne srebro
MV123 - Metaliczny ciepły szary
V6 - Klasyczne srebro vintage
Wiele więcej kolorów
Jasne
Ilość Sail 8279-101
ZAMÓW PRÓBKI
Informacje szczegółowe
Informacje dodatkowe
Długość
37 mm, 101 mm, 165 mm, 229 mm
Wysokość
50 mm, 60 mm, 64 mm
Szerokość
37 mm
Powiązane produkty
Powiązane produkty
Easy 8365-140
Flat 8339-145
Bristol Loop 8348-78
T-Beam 8356-116
Touch 8359-136
Linear 8363-136
Napisz do nas na WhatsAppie