Przejdź do treści
PL
PL
EN
DE
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Facebook-f
Instagram
Youtube
Pinterest
Linkedin
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Dom
/
Uchwyty meblowe premium
/ Refleksja 8014-184
Reflection 8014-184
Od środka do środka
Wybierz opcję
128 mm
160 mm
128 mm
160 mm
Kolor
Wybierz opcję
CP241M - Mata marmurowa beżowa
V3 - Czarny jak smoła, vintage, ze złotymi krawędziami
CP242M - Czarny marmur matowy
AN14 - Srebro vintage szczotkowane
CP240M - Brązowa mata marmurowa
GL35M - Czarny jak smoła
KPC1 - Przezroczysty przezroczysty
LS7 - Czarna skóra syntetyczna
MV104 - Metaliczny tytan
MV117 - Szampan
MV2 - Chrom matowy
SN1 - Przezroczysty przezroczysty
V1 - Czarny jak smoła vintage - miedziana krawędź
V2 - Czarny jak smoła vintage, krawędź ALU
Wiele więcej kolorów
Jasne
Ilość Reflection 8014-184
ZAMÓW PRÓBKI
Informacje szczegółowe
Informacje dodatkowe
Długość
184 mm, 214 mm
Wysokość
26 mm
Szerokość
20 mm
Powiązane produkty
Powiązane produkty
Easy 8365-140
Flat 8339-145
Bristol Loop 8348-78
T-Beam 8356-116
Touch 8359-136
Linear 8363-136
Napisz do nas na WhatsAppie