Przejdź do treści
PL
PL
EN
DE
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Facebook-f
Instagram
Youtube
Pinterest
Linkedin
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Dom
/
Gałki meblowe premium
/ Dioda LED 8095-170
LED 8095-170
Od środka do środka
Wybierz opcję
16 mm
128 mm
160 mm
16 mm
128 mm
160 mm
Kolor
Wybierz opcję
SK436 - Pomarańczowy
CP195M - Ciemny wenge mat
K1 - Czarny
K10 - Biały
MT1 - Błyszczący chrom
SK435 - Fioletowo-czerwony
Wiele więcej kolorów
Jasne
Ilość LED 8095-170
ZAMÓW PRÓBKI
Informacje szczegółowe
Informacje dodatkowe
Długość
34 mm, 148 mm, 170 mm
Wysokość
24 mm
Szerokość
18 mm
Powiązane produkty
Powiązane produkty
Easy 8365-140
Flat 8339-145
Bristol Loop 8348-78
T-Beam 8356-116
Touch 8359-136
Linear 8363-136
Napisz do nas na WhatsAppie