Przejdź do treści
PL
PL
EN
DE
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Facebook-f
Instagram
Youtube
Pinterest
Linkedin
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Dom
/
Uchwyty meblowe premium
/ Parasol 8210-109
Umbrella 8210-109
Kolor
Wybierz opcję
AN11 - Stare złoto
GL36 - Biały połysk
GL36M - Biały super mat
MV104 - Metaliczny tytan
MV2 - Chrom matowy
MV7 - Mata niklowa
Wiele więcej kolorów
Jasne
Ilość Umbrella 8210-109
ZAMÓW PRÓBKI
Informacje szczegółowe
Informacje dodatkowe
Od środka do środka
64 mm, 96 mm
Długość
109 mm
Wysokość
17,2 mm
Szerokość
49 mm
Powiązane produkty
Powiązane produkty
Easy 8365-140
Flat 8339-145
Bristol Loop 8348-78
T-Beam 8356-116
Touch 8359-136
Linear 8363-136
Napisz do nas na WhatsAppie