Przejdź do treści
PL
PL
EN
DE
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Facebook-f
Instagram
Youtube
Pinterest
Linkedin
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Dom
/
Uchwyty meblowe premium
/ Jeden sezon 8059-176
One Season 8059-176
Od środka do środka
Wybierz opcję
160 mm
224 mm
160 mm
224 mm
Kolor
Wybierz opcję
CP133M - Buk
CP241M - Mata marmurowa beżowa
V3 - Czarny jak smoła, vintage, ze złotymi krawędziami
CP242M - Czarny marmur matowy
AN15 - Stare złoto szczotkowane
CP240M - Brązowa mata marmurowa
LS31 - Brąz postarzany
LS7 - Czarna skóra syntetyczna
LS8 - Brązowa skóra ekologiczna
LS9 - Beżowa skóra ekologiczna
MV2 - Chrom matowy
SN1 - Przezroczysty przezroczysty
V1 - Czarny jak smoła vintage - miedziana krawędź
V2 - Czarny jak smoła vintage, krawędź ALU
V6 - Klasyczne srebro vintage
Wiele więcej kolorów
Jasne
Ilość One Season 8059-176
ZAMÓW PRÓBKI
Informacje szczegółowe
Informacje dodatkowe
Długość
176 mm, 240 mm
Wysokość
30 mm, 33 mm
Szerokość
20 mm
Powiązane produkty
Powiązane produkty
Easy 8365-140
Flat 8339-145
Touch 8359-136
Linear 8363-136
Bristol Loop 8348-78
T-Beam 8356-116
Napisz do nas na WhatsAppie