Przejdź do treści
PL
PL
EN
DE
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Facebook-f
Instagram
Youtube
Pinterest
Linkedin
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Dom
/
Uchwyty meblowe premium
/ Sześciokąt 8273-170
Hexagon 8273-170
Od środka do środka
Wybierz opcję
160 mm
320 mm
160 mm
320 mm
Kolor
Wybierz opcję
GL35M - Czarny jak smoła
L7 - Mata złota
MV104 - Metaliczny tytan
MV2 - Chrom matowy
Wiele więcej kolorów
Jasne
Ilość Hexagon 8273-170
ZAMÓW PRÓBKI
Informacje szczegółowe
Informacje dodatkowe
Długość
170 mm, 330 mm
Wysokość
28 mm
Szerokość
11,5 mm
Powiązane produkty
Powiązane produkty
Easy 8365-140
Flat 8339-145
Bristol Loop 8348-78
T-Beam 8356-116
Touch 8359-136
Linear 8363-136
Napisz do nas na WhatsAppie