Przejdź do treści
PL
PL
EN
DE
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Facebook-f
Instagram
Youtube
Pinterest
Linkedin
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Dom
/
Uchwyty profilowe
/ Daybreak 8017-207
Daybreak 8017-207
Od środka do środka
Wybierz opcję
192 mm
256 mm
128 x 2 mm
192 mm
256 mm
128 x 2 mm
Kolor
Wybierz opcję
MF18 - Chrom matowy
Wiele więcej kolorów
Jasne
Ilość Daybreak 8017-207
ZAMÓW PRÓBKI
Informacje szczegółowe
Informacje dodatkowe
Długość
207 mm, 271 mm
Wysokość
29 mm
Szerokość
22 mm
Powiązane produkty
Powiązane produkty
Easy 8365-140
Flat 8339-145
Bristol Loop 8348-78
T-Beam 8356-116
Touch 8359-136
Linear 8363-136
Napisz do nas na WhatsAppie