Przejdź do treści
PL
PL
EN
DE
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Facebook-f
Instagram
Youtube
Pinterest
Linkedin
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Dom
/
Uchwyty meblowe premium
/ Współczesne 8121-152
Contemporary 8121-152
Kolor
Wybierz opcję
GL36 - Biały połysk
LS7 - Czarna skóra syntetyczna
LS8 - Brązowa skóra ekologiczna
LS9 - Beżowa skóra ekologiczna
MV11 - Biały aluminium
Wiele więcej kolorów
Jasne
Ilość Contemporary 8121-152
ZAMÓW PRÓBKI
Informacje szczegółowe
Informacje dodatkowe
Od środka do środka
128 mm
Długość
152 mm
Wysokość
20 mm
Szerokość
20 mm
Powiązane produkty
Powiązane produkty
Easy 8365-140
Flat 8339-145
Touch 8359-136
Linear 8363-136
Bristol Loop 8348-78
T-Beam 8356-116
Napisz do nas na WhatsAppie