Przejdź do treści
PL
PL
EN
DE
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Facebook-f
Instagram
Youtube
Pinterest
Linkedin
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Dom
/
Uchwyty meblowe premium
/ Klasyczny 8047-148
Classico 8047-148
Kolor
Wybierz opcję
AN3 - Antyczne błyszczące złoto
AN5 - Antyczne złoto
Wiele więcej kolorów
Jasne
Ilość Classico 8047-148
ZAMÓW PRÓBKI
Informacje szczegółowe
Informacje dodatkowe
Od środka do środka
128 mm
Długość
148 mm
Wysokość
29 mm
Szerokość
19 mm
Powiązane produkty
Powiązane produkty
Easy 8365-140
Flat 8339-145
Bristol Loop 8348-78
T-Beam 8356-116
Touch 8359-136
Linear 8363-136
Napisz do nas na WhatsAppie