Przejdź do treści
PL
PL
EN
DE
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Facebook-f
Instagram
Youtube
Pinterest
Linkedin
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Dom
/
Uchwyty meblowe premium
/ Most 2 0096-175
Bridge 2 0096-175
Od środka do środka
Wybierz opcję
128 mm
160 mm
128 mm
160 mm
Kolor
Wybierz opcję
CP4M - Mata wiśniowa
MV2 - Chrom matowy
Wiele więcej kolorów
Jasne
Ilość Bridge 2 0096-175
ZAMÓW PRÓBKI
Informacje szczegółowe
Informacje dodatkowe
Długość
145 mm, 175 mm
Wysokość
32 mm
Szerokość
35 mm
Powiązane produkty
Powiązane produkty
Easy 8365-140
Flat 8339-145
T-Beam 8356-116
Touch 8359-136
Linear 8363-136
Bristol Loop 8348-78
Napisz do nas na WhatsAppie