Przejdź do treści
PL
PL
EN
DE
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Facebook-f
Instagram
Youtube
Pinterest
Linkedin
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
DOM
PRODUKTY
ŚWIAT TRENDÓW
AKTUALNOŚCI
DLACZEGO JAK CO … +KTO?
KATALOGI
WYSTAWY
KONTAKT
EN
DE
PL
FR
Dom
/
Uchwyty meblowe premium
/ Dwukolorowy 8178-137
Bicolor 8178-137
Kolor
Wybierz opcję
CP118G - Ramely burl glossy
GL36 - Biały połysk
MT1 - Błyszczący chrom
MV2 - Chrom matowy
Wiele więcej kolorów
Jasne
Ilość Bicolor 8178-137
ZAMÓW PRÓBKI
Informacje szczegółowe
Informacje dodatkowe
Od środka do środka
96 mm
Długość
137 mm
Wysokość
23 mm
Szerokość
24,2 mm
Powiązane produkty
Powiązane produkty
Easy 8365-140
Flat 8339-145
T-Beam 8356-116
Touch 8359-136
Linear 8363-136
Bristol Loop 8348-78
Napisz do nas na WhatsAppie